AKTUÁLNĚ
NEJSOU V NABÍDCE
ŽÁDNÉ AKCE
VÍCE ZDE
Srubmont-Dřevem to začíná
Srubmont-Dřevem to začíná

Hledáme zaměstnance na tyto pracovní pozice:

Dělníci v pilařské výrobě 

Počet volných míst: 5

Místo výkonu práce: Svatý Kříž 404, Háje, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa:

Požadujeme samostatnost, loajalitu, pozitivní přístup k práci, smysl pro zodpovědnost, profesionalitu, flexibilitu, nástup ihned. Praxe v dřevařském průmyslu výhodou, nikoli podmínkou.Nabízíme samostatnou a různorodou práci, zázemí silné stabilní společnosti, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, osobní přístup, ubytování, motivační mzdové ohodnocení a možnost rozšíření kvalifikace.

tel.: 724567773, e-mail: info@srubmont.cz

Stavební a provozní elektrikáři

Počet volných míst:         1

Místo zaměstnání:SRUBMONT, s.r.o. - Svatý Kříž 404, Háje, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa:

Požadované dovednosti Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.Požadujeme znalost činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., preciznost, samostatnost, smysl pro zodpovědnost, pozitivní přístup k práci, loajalitu, flexibilitu, profesionalitu, nástup ihned. Nabízíme samostatnou a různorodou práci, zázemí silné stabilní společnosti, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, osobní přístup, ubytování, motivační mzdové ohodnocení.       

tel.: 724567773, e-mail: info@srubmont.cz

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel  

Počet volných míst:                2

Místo výkonu práce SRUBMONT, s.r.o. - Svatý Kříž 404, Háje, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa:  

Požadované dovednosti: 

Řidičský průkaz :

Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, zázemí stabilní společnosti, rozšíření kvalifikace, osobní přístup a k tomu náležité mzdové ohodnocení, možnost ubytování Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz, digitální kartu řidiče, psychotesty, praxi min. 6 měsíců, zodpovědnost, samostatnost, profesionalitu, flexibilitu, výpis z RT.

tel.: 724567773, e-mail: info@srubmont.cz